top of page

HARTMAN & RYCHNOVSKÁ
advokátní kancelář FORTESLEGAL
Since 2003


Obchodní právo

Během své dlouholeté praxe nasbíraly partnerky Advokátní kanceláře Hartman, Rychnovská – sdružení advokátů četné zkušenosti také v oblasti práva obchodních korporací. Toto právní odvětví vyžaduje vysokou právní kvalifikaci, profesionalitu a také chuť přijít s inovativním řešením.

 

Naše advokátní kancelář je připravena poskytnout Vám právní poradenství a komplexní právní servis jak v základních otázkách týkajících se obchodního práva, tak otázkách náročnějších, ojedinělých.

 

Uvědomujeme si, že obchodněprávní kauzy jsou často spojeny s dlouholetým a cenným know-how, s problémy, které vyžadují maximální dávku profesionality, diskrétnosti a rychlého a efektivního řešení.

 

Volba služeb naší středně velké advokátní kanceláře je ideálním prostředkem pro řešení Vašich obchodněprávních záležitostí, jelikož si zakládáme na poskytnutí efektivního řešení „na míru“ a profesionálním, ale i lidském přístupu. I přes časovou vytíženost našeho týmu specialistů v oboru pracujeme vždy tak, aby klient dostal své řešení v požadovaný čas.

 

Velice si vážíme toho, že naši klienti jsou s poskytovanými službami spokojeni. V případě problémů či potřebě vyřešení aktuálně nastalé situace se na nás opětovně obrací, a proto jsme si mohli od roku 2003 vytvořit portfolio stálých klientů i z oblasti práva obchodních korporací.

 

Specializujeme se zejména na:

  • Zakládání obchodních korporací – osobní společnosti (k.s., v.o.s.), kapitálové společnosti (s.r.o., a.s.), družstva

  • Přeměny obchodních korporací – fúze, rozdělení, převod jmění na společníka, změna právní formy, přeshraniční přemístění sídla

  • Zastupování klientů v účasti na valné hromadě, představenstvu společnosti

  • Sepis obchodněprávních smluv, dohod, narovnání, sepis vnitřních předpisů

Spolupracujeme s dlouhodobě osvědčenými profesionálními daňovými a účetními poradci a proto můžeme svým klientům nabídnout poradenství v oblasti daní, účetnictví, vedení společnosti.

1.png

Vyžádejte
si nabídku

bottom of page